Způsoby platby

Hotově při doručení

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob platby. Při zvolení platby hotově při doručení, tedy na dobírku, prosím zaplaťte objednávku při převzetí zboží přepravní společnosti v hotovosti. Tento způsob platby je zpoplatněný částkou 30 Kč. Ušetřit můžete v případě zvolení plateb bankovním převodem nebo platební kartou, které jsou zdarma.

Bankovním převodem

Při zvolení platby bankovním převodem Vám budou na Váš e-mail zaslány instrukce a platební informace potřebné k uhrazení a správnému spárování Vaší platby a objednávky. Instrukce k zaplacení objednávky jsou zároveň k dispozici na stránce po úspěšné objednávce. Objednávka bude odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet a zboží bude skladem. O předání objednávky přepravní společnosti budete informování e-mailem. Tato platební metoda je zdarma.
Bankovní účet: 205721223/0300, vedený u ČSOB
Variabilní symbol: vždy číslo Vaší objednávky

Variabilní symbol, tedy číslo objednávky, je vždy k dispozici v e-mailu informujícím o Vaší objednávce. Pro registrované uživatele je přehled objednávek k dispozici v sekci Zákaznický účet.

Platební kartou (připravujeme)

Velmi pohodlný a bezpečný způsob bezhotovostní platby pomocí internetových platebních karet MasterCard a VISA. Pro provedení platby platební kartou budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu poskytovatele této služby, který ověří Vaši totožnost u vydavatele platební karty přímo během transakce. Tato platební metoda je zdarma.

MasterCard, Visa

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou platební cestou přes poskytovatele platební brány. Prodávající tyto informace neukládá a ani k nim nemá přístup.

X