SKLA IDEA

Vylaďte si Váš interiér do posledního detailu díky naší nabídce designových ventilátorů IDEA s nepřeberným množstvím barevných kombinací ozdobných skleněných výměnných krytů. Nabízíme vysoce kvalitní produkty s nízkou spotřebou elektrické energie. Inovativní ventilátory nezaujmou pouze svým netradičním designem, ale i svou nízkou hlučností.

Design a tedy vzhled výrobku již několik let patří do specifické skupiny neverbální komunikace a svým designem tak produkty nesdělují pouze to, k jakému účelu mají sloužit nebo jakou technologií byly vytvořeny, ale zároveň doplňují a tvoří prostředí kolem nás a neustále na nás působí.

Ventilátory řady IDEA jsou součástí nové produktové řady značky Klimatom. Díky své jedinečné konstrukci a použití kvalitních součástek od předních evropských výrobců představují ventilátory tichý, ale i přesto velmi výkonný doplněk nejen do koupelen či na toalety, ale všude tam, kde je zapotřebí čerstvého vzduchu a zachování designového konceptu místa.

Pomozte nám rozvířit již tak stojaté vody ventilačního odvětví pomocí designové řady IDEA.

Výrobek se skládá ze dvou částí: ventilátor IDEA base (1/2) a ozdobného čelního skleněného krytu (2/2). Ventilátor však funguje i samostatně.

X