Historie společnosti

2018 – 2021: Současnost

Přenesení kompletní výroby a montáže do našich objektů. Jsme jediná česká firma produkující malé domovní ventilátory a to včetně vývoje v ČR.
V současné době exportujeme na všechny evropské trhy.

2015 – 2017: Rozvoj exportu a výroba nových výrobků

Rozšíření výroby domovní ventilace o výrobky v průměru 125 mm – Řada PRIMO. Nabídka nových průmyslových a interiérových svítidel

2014: Výročí založení společnosti

V letošním roce oslaví naše společnost 20 let na českém trhu. Kompletní a vždy aktuální nabídku objevíte na našem webu.

2011 – 2013: Odobí rozšiřování sortimentu a stabilizace sortimentu

Společnost TOMEX je stabilní, silný partner na trhu s ventilací pro celou řadu zákazníků. Všem, kteří na nás spoléhají, nabízíme špičkové ceny, širokou nabídku produktů, informace o aktuálním vývoji trhu a o novinkách, maximum produktů skladem a odborný, osobní přístup našeho personálu.

2004 – 2010: Vlastní výroba

V tomto období firma rozšířila své aktivity v oblasti výroby svítidel a ventilátorů a to včetně příslušenství. Naše výrobky byly a jsou dodávány do zahraničí, obchodních řetězců ale i velkoobchodním firmám.

1995 – 2003: Prodej elektromateriálu

Firma v tomto období byla jednou z největších v oblasti klasického elektroinstalačního materiálu. Postupem času, kdy firma byla pouze obchodní společností bylo rozhodnuto že rozšíříme své portfolio o výrobu vlastních svítidel.

1994: Oficiální vznik

Oficiální začátek společnosti se datuje k 23.11.1994, kdy pan JUDr. Jan Novák transformoval svou společnost NOVÁK-managering na firmu TOMEX a Novák s.r.o.

X